کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف با فضای هر نوع آشپزخانه همخوانی دارد و در هر سطحی می توانید از این نوع کابینت استفاده کنید.

یکی از ویژگی های اصلی کابینت ام دی اف تطبیق پذیری عالی آن است ، به همین دلیل برای طراحی های داخلی انواع سبک ها مناسب است. MDF می تواند تمام وظایف طراحی را انجام دهد، چه شما درهای کابینت معاصر را با خطوط ساده ، تمیز و خالص ترجیح می دهید، چه درهایی که قالبهای تزئینی را برای نمای کلاسیک تر ترکیب می کنند همه این موارد با کابینت ام دی اف همخوانی دارد. علاوه بر این ، از آنجا که این متریال دارای چگالی بالا است، MDF به کار رفته در ساخت کابینت شما دوام کابینت آشپزخانه شما را در طی سالهای طولانی تضمین می کند.

 

مزایای کابینت ام دی اف:

 

– مناسب برای تمام سبک های طراحی

– این نوع کابینت دارای رنگ های یکنواختی است.

– ساده در نگهداری، به راحتی هر نوع لکی روی آنها پاک می شود.

– با دوام تر از چوب، این مواد از چوب نیز سبک تر و کارایی بالاتری نیز دارند.

– طیف گسترده ای از رنگ ها ، نشان می دهد شما به راحتی می توانید رنگ های مورد علاقه خود را در آشپزخانه با هم ست کنید.

 

تنوع ام دی اف:

چوب های ام دی اف و تخته های آن در کارگاه ها توسط دستگاه CNC بر روی آنها کنده کاری می شود و در دستگاه هایی نیز آنها را وکیوم می کنند، روکش هایی که از چوب های ام دی اف ساخته می شود از جنس پی وی سی هستند و این نوع کارها دارای دو نوع مات و براق بوده که در حدود مختصری برای این دو نوع توضیحاتی داده می شود.

مدل کابینت ام دی اف:

ام دی اف که نوعی چوب با چگالی متوسط است از ذراتی تشکیل شده است که در اصل می توان گفت چوب خرد شده است که این نوع چوب با استفاده از الیاف آن توسط دستگاهی خاص فشرده شده و با چسب رزین به همدیگر متصل شده و تخته چوبی صاف و سبک را به این شکل می سازند. این تخته های چوبی تبدیل به ورقه هایی نازک می شود که کابین هایی هم چون کابینت ممبران را توسط این ورقه ها می سازند. این تخته های چوبی به قطعات مناسبی تبدیل شده و با دستانی هنرمند  تبدیل به عنواع کابینت آشپزخانه ام دی اف شده و طراحی های جالب و متنوع ان هر کسی را متمایل می کند که از این نوع چوب استفاده کند.

کابینت ام دی اف مات:

یکی از انواع کابینت ام دی اف نوع مات آن است که می توان از طریق رنگ و یا روکش های آن را به صورت مات مانند درآورد. این نوع بستگی به شما دارد که آن را انتخاب کنید یا خیر و گرنه از لحاظ ساختاری و دوام هیچ فرقی با نوع دیگر ندارد.

کابینت ام دی اف براق:

وقتی از روکش پی وی سی برای کابینت ام دی اف استفاده می شود کابینت براق تر نشان می دهد. این نوع بسیار صاف و سیقلی است و کاملا براق نشان می دهد. 

تفاوت کابینت های چوبی و ام دی اف:

در زمان خرید کابینت آشپزخانه، صاحبان خانه معمولاً درگیر انتخاب بین چوب و ام دی اف می شوند. تصور رایج این است که چوب جامد از MDF قوی تر و محکم تر است در حالیکه ام دی اف را بسیاری از افراد جایگزینی ارزان تر و بهتر برای چوب جامد می دانند. با این حال ، واقعیت این است که هر دو چوب جامد و MDF جوانب مثبت و منفی خود را دارند، که خریداران قبل از تصمیم گیری در مورد کابینت ها برای نوسازی آشپزخانه خود باید نسبت به آن آگاه باشند. در ادامه، درمورد موارد مختلف استفاده از چوب جامد و MDF و در آخر اینکه در خرید کابینت آشپزخانه کدام یک را ترجیح می دهید صحبت کنیم.

فایبر گلاس MDF با چگالی متوسط نوعی چوب مهندسی شده است که از پانل های نازک ساخته شده از الیاف چوب ، موم و رزین تشکیل شده است. این یکی از محبوب ترین (و ارزان ترین) گزینه های دیگر برای چوب جامد و دارای جوانب مثبت و منفی است. عموماً با نام تخته سه لا به دلیل قوی تر و متراکم تر بودن معروف است ، ام دی اف را می توان به دلیل کاربردهای گسترده و دوام بیشتر، در طیف گسترده ای از محصولات کابینت قرار داد. صاحبان خانه که به دنبال جایگزینی ارزان تر برای چوب جامد هستند، ضمن تمرکز روی استحکام و مقاومت، همیشه MDF را گزینه ای قانع کننده برای کابینت های آشپزخانه می دانند. 

 

کابینت ام دی اف سفید:

کابینت ام دی اف سفید به دلیل رنگ آن، با میز و صندلی آشپزخانه مکمل می شود و از آن نوع کابینت هایی است که بسیار مورد علاقه افراد است. شما می توانید در هر زمان و لحظه ای برای اینکه این نوع کابینت را بیشتر بشناسید با کارشناسان مشاور ما تماس بگیرید تا بتوانید بهترین نوع کابینت آشپزخانه ام دی اف را به شما معرفی کنیم. نوع سفید بسیار مورد توجه افرادی است که به دنبال تغییر ظاهر آشپزخانه شان هستند و از لحاظ زیبایی بسیار شگفت انگیز است. 

شما می توانید در صورت نیاز به هر گونه مشاوره درباره طراحی و ساخت انواع کابینت آشپزخانه با ما تماس بگیرید، کارشناسان و مشاوران ما در هر لحظه پاسخگوی سوالات شما هستند.